Ilmakuva Liedossa sijaitsevasta Aurajoki Oy:n kuumasinkityslaitoksesta.

Yhteystiedot

Kuumasinkitys

Elektrolyyttiset pinnoitteet

Teräsrakenteet

Aukioloajat

Ma–pe klo 07.00–17.00

Tuotantopäällikkö

Jyrki Kuivisto
044 714 2518
jyrki.kuivisto@aurajoki.fi

Lähettämö

040 836 6306
lahettamo.lieto@aurajoki.fi

Työnjohto

Kalle Haapala
040 484 6050
kalle.haapala@aurajoki.fi

Tilaukset

tilaukset.lieto@aurajoki.fi

Laskutus

laskutus.lieto@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Liedon tehdas

Käynti- ja postiosoite

Pääskyntie 9, 21420 Lieto

Aukioloajat

Ma–pe klo 07.00–16.00

Tuotantopäällikkö

Joonas Tuori
050 351 6517
joonas.tuori@aurajoki.fi

Tuotantopäällikkö

Kati Manninen
040 646 4232
kati.manninen@aurajoki.fi 

Työnjohto

Tommi Eskola
040 667 1133
tommi.eskola@aurajoki.fi

Lähettämö

Jari Heikinmäki
040 905 2789
lahettamo.pirkkala@aurajoki.fi

Tilaukset

tilaukset.pirkkala@aurajoki.fi

Laskutus

laskutus.pirkkala@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Pirkkalan tehdas

Käyntiosoite

Teollisuustie 2, 33960 Pirkkala

Postiosoite

PL 50, 33961 Pirkkala

Aukioloajat

Ma–pe klo 06.00–22.00

Tuotantopäällikkö

Jukka Hokkanen
040 733 8511
jukka.hokkanen@aurajoki.fi

Työnjohto

Heli Hänninen
040 665 8900
heli.hanninen@aurajoki.fi

Miska Eskelinen
040 637 6670
miska.eskelinen@aurajoki.fi

Tilaukset

tilaukset.lievestuore@aurajoki.fi

Laskutus

laskutus.lievestuore@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Lievestuoreen tehdas

Käynti- ja postiosoite

Tehtaantie 5, 41400 Lievestuore

Aukioloajat

Ma–pe klo 06.00–14.00

TEHDAS KIINNI 15.–26.7.2024

RUMPUSINKITYS

Tuotantopäällikkö

Jyrki Kuivisto
044 714 2518
jyrki.kuivisto@aurajoki.fi

Lähettämö

044 714 2521
lahettamo.aura@aurajoki.fi

Työnjohto

Kalle Haapala
040 484 6050
kalle.haapala@aurajoki.fi

Tilaukset

tilaukset.aura@aurajoki.fi

Laskutus

laskutus.aura@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Auran tehdas

Käyntiosoite

Takalistontie 79, 21380 Aura

Postiosoite

PL16, 21381 Aura

Aukioloajat

TILAPÄISESTI KIINNI
Olethan yhteydessä myyntiimme tai suoraan Pirkkalan tai Lievestuoreen tehtaillemme.

Tuotantopäällikkö

Anssi Väisänen
045 773 482 20
anssi.vaisanen@aurajoki.fi

Työnjohto

Jukka Mättö
040 457 7462
jukka.matto@aurajoki.fi

Tilaukset

tilaukset.mikkeli@aurajoki.fi

Laskutus

laskutus.mikkeli@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Mikkelin tehdas

Käynti- ja postiosoite

Lentokentänkatu 19, 50150 Mikkeli

Aukioloajat

Ma–pe klo 07.00–15.30

Tuotannonohjaus (tilaukset / toimitusaikakyselyt)

Kalle Rantala
040 457 8090
tuotannonohjaus.turku@aurajoki.fi

Laatu- ja prosessivastaava

Kimmo Kemppainen
040 704 3003
kimmo.kemppainen@aurajoki.fi

Tuotantopäällikkö

Mikko Vahtera
045 773 309 95
mikko.vahtera@aurajoki.fi

Lähettämö

044 714 2444
lahettamo.turku@aurajoki.fi

Tilaustenkäsittely (ostotilaukset)

tilaukset.turku@aurajoki.fi

Laskutus

040 457 6505
laskutus.turku@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Turun tehdas

Käyntiosoite

Kaviokuja 4-6, 20380 Turku

Postiosoite

PL 23, 20381 Turku

Aukioloajat

Ma–pe klo 06.00–15.00

Saapuva tavara & lähettämö, työnjohto

Janne Minkkinen
045 7731 2034
janne.minkkinen@aurajoki.fi

Tuotantopäällikkö

Jenni Janhonen
040 579 2987
jenni.janhonen@aurajoki.fi

Yhteystiedot

Aurajoki Oy, Saarijärven tehdas

Käynti- ja postiosoite

Kangastie 1, 43100 Saarijärvi

Lisätiedot:

Timo Tuominen
0400 275 443
timo.tuominen@aurajoki.fi

Yhteystiedot

SIA Auratec

Käynti- ja postiosoite

Daugmales pagasts Vecratnieki, Daugmale, LV-2124, Latvia

Ota yhteyttä

Haluatko lisätietoa palveluistamme tai pyytää tarjouksen? Tahdotko antaa palautetta, kysyä jotain tai jakaa meille uusia ideoita? Onnistuimmeko erityisen hyvin jossakin? Täytä lomake alta ja kerro meille.

Haluan, että minuun otetaan yhteyttä
Tietojen käsittely(Pakollinen)
Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.